JOB SPARTNER BG      БГ КНИГИ      АПАРТАМЕНТИ ПОД НАЕМ
Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

БОЯДЖИЯ

Обява за работа в Русе за "Производство", публикувана на 14.08.2023 , разгледана 1647 пъти

СРС Композит ЕООД е новосъздадена фирма, специализирана в производството на детайли от карбон за велосипедната, автомобилната и мото индустрия. Наши клиенти са големи европейски компании, производители на велосипеди и компоненти за тях.
От началото на 2023 година разполагаме с две производствени бази, в гр. София и в гр. Русе, които са оборудвани с изцяло нов машинен парк.

За нашия екип, търсим да назначим отговорен и силно мотивиран колега в производствената ни база в гр. Русе.

Длъжност: БОЯДЖИЯ

Основни задължения:
- Избира и задава правилните настройки на апаратурата за боядисване
- Избира и подготвя правилните материали и цветове на боите
- Боядисване на карбонови изделия
- Прави проверка на готовото изделие
- При необходимост се включва в дейностите по подготовка на изделията за боядисване и опериране на линията за боядисване

Изисквания за заемане на длъжността:
1. Средно образование
2. Познаване на операции по боядисване
3. Опит като авто-бояджия поне 3 г.
4. Умения за работа в екип и готовност за сътрудничество с колегите
5. Желание за развитие и работа с нови технологии и оборудване

Фирмата предлага:
* Работа във високо технологична среда
* Мотивиращо възнаграждение
* Здравни и социални осигуровки на пълна работна заплата
* Възможности за обучения и преквалификация
* Предоставена висок клас екипировка и работно облекло - маски, екипировка, очила и др.

Заплащане: от 2500 до 4000 BGN

Град: Русе

Телефон: +359890921313

Лице за контакти: Надежда Кьосева