Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Мениджър Продажби

Обява за работа в Кърджали за "Продажби", публикувана на 08.03.2023 , разгледана 900 пъти

За град Кърджали Human Capital Store търси Мениджър Продажби. Клиентът ни е с основен предмет на дейност кредитни консултации и посредничество и има изградени дългосрочни взаимоотношения с водещите банкови институции и лизингови компании в България. Компанията е част от холдингова структура заедно със застрахователен брокер и бизнесите се развиват в тясно сътрудничество и по утвърдени стандарти на работа.

За да бъдете част от екипа на нашият клиент е нужен опит и/или познания с кредитни институции, както и да можете да вдъхновите други хора, които да се присъединят в екипа ви, защото нашият клиент има план за разрастване в цялата страна.

Отговорностите на тази позиция са:

Компетентно съдействие на клиенти за получаване на:
Потребителски кредити за частни лица;

Ипотечни кредити за частни лица;

Лизинг;

Кредити за юридически лица;

Рефинансиране на текущи задължения;

ПОД пенсионно осигуряване.

- Преговаряне с финансови компании, за да се постигне изгоден и най-подходящ финансов продукт за клиента;
- Оказване на помощ на клиента от получаване на запитване, до получаване на средствата
- Консултиране на клиентите относно условията в кредитните предложения, които са с малък шрифт;
- Подготовка на целия набор от документи, изискуеми от финансовите институции;
- Изготвяне на предложение за оптимизиране на месечните погасителни вноски или варианти за рефинансиране на настоящите кредити при по-изгодни условия.

Предложението:
- Дружеството работи в много тясно сътрудничество със застрахователен брокер и Мениджър Продажби ще има достъп до голяма база данни от потенциални клиенти;
- Трудов договор с петдневна работна седмица и 20 дни платен годишен отпуск;
- Въвеждане в спецификите на работа и последващо съдействие и подкрепа от мениджърите на компанията;
- Ако имате за цел да получавате петцифрена заплата, можете да я постигнете с отлично работеща схема на заплащане, но ако до сега нямате опит с такъв тип заплащане, клиентът ни е склонен да предложи първите до 3 месеца да получавате нетното възнаграждение, което сте получавал/а на последната ви работа, за да се убедите в модела на работа, който се предлага от компанията.
Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Град: Кърджали

Телефон: 0899602101

Имейл: mnikolova@humancapitalstores.com

Лице за контакти: Мирослава Николова