Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Матричар

Обява за работа в София за "Производство", публикувана на 12.09.2017 , разгледана 1603 пъти

Индъстриъл Трейдинг ООД е производствена компания със свой развоен и дизайн център и търси да назначи прецизни, акуратни и мотивирани за работа кандидати за следната позиция:

*** Матричар ***

Основни задължения:
- Извършва матричарска обработка;
- Очертава детайли по шаблон. Оразмерява и разчертава матрици. Разчертава и центрова отвори за скрепителни винтове и щифтове;
- Извършва проби с нови инструменти при предварително създадена от технолога програма;
- Изсича матрици, пробива и зенкерова отвори с ръчна или стационарна пробивна машина, нарязва резба - ръчно или машинно, калиброва резба. Просича работния профил на основата на инструмента;
- Следи за правилното функциониране на инструменталната екипировка;
- Изпилва детайли, шмиргелова с ръчен или стационарен шмиргел;
- Разглобява, почиства, смазва и сглобява инструментите по утвърдения график;
- Заточва свредла, секачи, шибъри и обикновени режещи инструменти;
- Отстранява груби деформации след термообработка;
- Извършва основни пресмятания по допуски и сглобки.

Основни изисквания:
- Средно специално или висше техническо образование;
- Професионален опит на подобна длъжност;
- Комуникативност и работа в екип;
- Кооперативност, изпълнителност и дисциплинираност.

Компанията предлага:
- Много добро за позицията заплащане;
- Възможност за месечни бонуси базирани на конкретни резултати;
- Постоянен трудов договор и отлични условия на труд;
- Работа в компания с богата история и млад и динамичен екип;
- Работно облекло и работни обувки.

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате за позицията, е необходимо да изпратите актуална автобиография/CV или да се свържете с нас по телефона.

Заплащане: 800-900 и нагоре според опита

Град: София

Телефон: 0896911211

Имейл: dimitar.aenski@industrial-trading.bg

Лице за контакти: Димитър Аенски