Обяви за работа от bg-rabota.com

АДМИНИСТРАТОР НА АПАРТХОТЕЛ С АНГЛИЙСКИ НИВО B2 И РУСКИ ЕЗИК ЦЕЛОГОДИШНО

Обява за работа в Несебър за "Туризъм и Хотелиерство", публикувана на 19.04.2023 , разгледана 1038 пъти

Търсим да назначим рецепционист в апарт хотел Мартис Смарт Хоум от 15 апартамента на брега на морето, в комплекс Слънчев Бряг за летен сезон 2023 , ПРЕДЛАГАМЕ ЦЕЛОГОДИШНА ЗАЕТОСТ!!!

Изисквания към кандидатите:

- отлично владеене на Руски и Английски език ниво B2 Трети език е предимство.

- много добра комуникативност, съобразителност, отговорност и вежливо отношение към гости на хотела и собственици на имоти в комплекса;

- умение за работа в екип;

- компютърна грамотност, опит в длъжността е предимство.

- работа със софтуер Клок и Ди еч

Описание и трудови задължения към длъжността:

- участва в процесите по посрещането, настаняването и изпращането на гостите на хотела;
- грижи се за нуждите на гостите, приема заявки и предоставя информация за предлаганите допълнителни услуги;
- носи отговорност за работа с финансови средства и лични данни;
- осъществява ежедневно административно обслужване;
- регистрира и предава съобщения свързани с гостите и живущите;
- други трудови функции свързани с длъжността относно организащия на камериерки и списъци за почистване както и контакт с доставчици и часни перални.

Ние предлагаме:

- отлична работна среда в красиво работно място;
- атрактивно трудово възнаграждение,
- трудов договор, СЗО, работа само на дневни смени
- бонуси към трудовото възнаграждение според степента и възможността за справяне с работата;
- поемане на транспортни /ОСИГУРЕНА КВАРТИРА;
- въвеждащо обучение.
- шест дневна работна седмица

Заплащане: 1600 BGN (Нето)

Град: Несебър

Телефон: 0882446542

Имейл: hillmanassistance@gmail.com

Лице за контакти: Ивелина Колева