Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Специалист ПТО

Обява за работа в Варна за "Строителство, Архитектурa и Градоустройство", публикувана на 03.04.2023 , разгледана 1063 пъти

 “НАДИН-Желязков” ЕООД осъществява своята дейност на територията на област Варна.

Дружеството е специализирано основно в областта на ниското и в частност във високото строителство. Извършва:
- Строителство и ремонт на водопроводи и канализации;
- Пътно строителство.
Във връзка с осъществяване на своята дейност, дружеството търси да назначи Специалист ПТО - строителен инженер или строителен техник за работа към Техническия отдел на дружеството, базиран в град Варна.

Изисквания за заемане на длъжността:

- Висше строително образование/ Средно специално строително образование;
- Компютърна грамотност (MS Office, Building Manager);
- Опит при отчитане на обекти съгласно действащите нормативни изисквания;
-Познаване на нормативната база - в сферата на строителството и на строителните технологии, ЗУТ, Закон за обществените поръчки (ЗОП) и Правилник за прилагане на закона за обществените поръчки (ППЗОП);
- Лоялност, умение за работа в екип, инициативност, комуникативност.
-Организационни качества;
- Опит при подготовка на договори с подизпълнители;
- Опит на подобна позиция не по-малко от 3 год., през последните 5 год.
- Шофьорска книжка/ще се счита за предимство/

Основни длъжностни задължения:
- Изготвяне на оферти (анализ на цени, количествено-стойностни сметки, графици);
- Изготвяне тръжни документи за участия в търгове;
-Изготвяне на количествени сметки по представен технически проект;
- Изготвяне на ценови оферти;
- Съставяне на анализни цени и стойностни сметки;
- Отчитане на изпълненото строителство;
- Изготвяне на справки за изпълнено, отчетено и реализирано строителство;
- Изготвяне и окомплектоване на документация за актуване и отчитане на СМР;
-Организиране на цялостния процес по администриране, техническа обработка, отчетност и архивиране на всички необходими документи във връзка с участие на дружеството в процедури по ЗОП и други тръжни процедури;
-Комуникация и кореспонденция с клиенти, възложители, доставчици и подизпълнители;

Ние предлагаме:
- пълно работно време, пет дневна работна седмица
- постоянен трудов договор с 6 месеца изпитателен срок.
-конкурентно възнаграждение.
-Коректност в трудовите отношения;

Документи необходими за кандидатстване:
- Автобиография с актуална снимка.
Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Ако нашето предложение Ви е заинтригувало изпратете Вашата автобиография на nadin_ltd@abv.bg и ние ще се свържем с вас.

Град: Варна

Имейл: nadin_ltd@abv.bg