Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Служител Поддръжка

Обява за работа в София за "Инсталация/Поддръжка/Сервиз", публикувана на 04.11.2022 , разгледана 1214 пъти

Търсим , за обекта си МЕГА МОЛ Люлин, високо отговорна и мотивирана личност да се присъедини към екипа за поддръжка

Подходящо за кандидати с опит в сроителството и ремонтните дейности.

Задължения:

- Установяване наличие на повреди и определяне на необходимостта от профилактика и поддръжка;

- Извършване на ремонтни дейности, свързани с поддържанетона материалната база и обзавеждането в общите площи, стаите и прилежащите части (в т. ч. ВиК ремонти, ОВК ремонт и, подменяне на изгорели осветителни тела, шпакловане, зидане, боядисване, ремонти по обзавеждането и др.)

- Допълнителни дейности поставени от прекия ръководител.

Изисквания:

- Динамична, организирана и отговорна личност;

- Отлични комуникативни умения и умения заработа в екип;

Предлагаме:

- Заплата 1300 лв. нетно стартово възнаграждение, а след 3 месеца 1500 лв.

- Коректни взаимоотношения;

- Трудов договор.

Предимство:

- предишен опит на подобна позиция

Ние ви предлагаме:

- коректност в трудовите отношения

- фирмено униформено облекло

- работен режим по предварително изготвен график

- постоянен трудов договор

- дългосрочни трудови взаимоотношения

- сигурност на работното място и добри условия на труд

В случай,че отговаряте на посочените изисквания и искате да станете част от екипа ни, можете да заявите кандидатурата си като изпратите подробна автобиография.

Град: София

Телефон: 0878 814 988

Имейл: hr@axion.bg