Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Оператор производство

Обява за работа в Благоевград за "Производство", публикувана на 12.10.2022 , разгледана 1063 пъти

НЕАКТИВНА
Работа в района на Благоевград - Оператор производство

Изисквания и отговорности:

Работа на смени, непрекъснат процес
Опитът на сходна длъжност се счита за предимство
Средно образование

В замяна ще получите:

Въвеждащо професионално обучение
Атрактивна стартова заплата и социални придобивки
Годишен бонус за представяне
Осигурен транспорт до работното място

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография на cv@topskills-bg.com и ние ще се свържем с Вас.

Съдействието на Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерно консултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Лиценз за подбор на персонал за България: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

Град: Благоевград

Телефон: 0895600734

Имейл: cv@topskills-bg.com

Лице за контакти: Top skills recruitment