Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Сервизен техник

Обява за работа в София за "Електроника/Електротехника, Машиностроене", публикувана на 05.09.2022 , разгледана 1311 пъти

НЕАКТИВНА
Работа в София – Сервизен техник
Top Skills Recruitment е агенция, предоставяща пълен спектър от услуги в сферата на човешките ресурси, сред които подбор на персонал, лизинг на персонал и временна заетост, хедхънтинг, обучения и др. Сътрудничим си с български и международни компании по различни големи проекти, като същевременно съдействаме на търсещите работа да намерят подходящия за тях кариерен път – на хората с малък опит помагаме да се ориентират на трудовия пазар, а на професионалистите с натрупана практика - да се преориентират към област, отговаряща по-добре на уменията им.

Екипът на Top Skills се състои от млади и усмихнати професионалисти с опит в консултирането в различни сфери като финанси и счетоводство, ИТ, специалисти с различни чуждестранни езици, маркетинг, производство, строителство и др. Притежаваме необходимата квалификация в проучването на пазара на труда, интервюирането и намирането на най-подходящите позиции или служители, предоставяйки услуги на най-високо ниво.

Ние сме гъвкави, иновативни и винаги се стремим да постигаме високи и ефективни резултати.

Искаш ли да се присъединиш към отбора на голяма верига спортни магазини и да заемеш позицията Сервизен техник?

Изисквания и отговорности:
• Извършва доставка и монтаж и сервизно обслужване на всички видове фитнес уреди;
• Техническо образование;
• Добра техническа грамотност и сръчност;
• Работа в екип и дисциплина;

Фирмата предлага:
• Отлични условия на труд;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Коректно отношение;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Ваучери за храна;
• Възможност за развитие;

Необходими документи:
• Подробна автобиография;

Лиценз за подбор на персонал за България: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017
За повече информация: cv@topskills-bg.com/ 0895 600 734/ 0898355670

Град: София

Телефон: 0895600734

Имейл: cv@topskills-bg.com

Лице за контакти: Top skills recruitment