Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Обслужващ персонал

Обява за работа в София за "Ресторантьорство и Хранителна Промишленост", публикувана на 14.07.2022 , разгледана 1341 пъти

НЕАКТИВНА
Работа в Гърция – Обслужващ персонал на летище

Top Skills Recruitment е международна агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в посредничеството за намиране на работа в България и чужбина.
Нашата мисия е да открием най-доброто в нашите кандидати, за да получат най-желаната от тях работа и в същото време да предоставяме висококачествени услуги на нашите клиенти.

Условия:
• Сезонен проект – до края на лятото;
• Квартира – подсигурена;
• 6 дни в седмицата, работи се на график: 8 или 10 часа;
• Заплащане - 1100 – 1300Е;

Изисквания и отговорности:
• Опит – предходен опит е предимство;
• Чужди езици- добро владеене на английски или гръцки;

Необходими документи:
• Подробна автобиография;

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография на rositsa@topskills-bg.com и ние ще се свържем с Вас.

Съдействието на Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерно консултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Лиценз за подбор на персонал в чужбина № 2477 / 12.03.2018
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

Заповядайте да разгледате останалите ни актуални предложения за работа в България и чужбина- www.topskills-bg.com

Град: София

Телефон: 0895600734

Имейл: cv@topskills-bg.com

Лице за контакти: Top skills recruitment