Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Готвач топла кухня КОТЛОНИ

Обява за работа в Несебър за "Ресторантьорство и Хранителна Промишленост", публикувана на 30.05.2022 , разгледана 1369 пъти

Ресторант „Sacrè" търси да назначи Готвач топла кухня, за предстоящия летен сезон 2022.

Предлагаме:
• Трудов Договор
• Въвеждащо Обучение
• Заетост до края на Септември
• Добро Заплащане
• Квартира в близост до работното място

Задължения:
• Спазва стандартите за качество, количество и хигиена на храната
• Поддържа правилното съхранение на продуктите
• Правилно експлоатира инвентара и съоръженията в кухнята
• Поддържа високо ниво на хигиена

Изискванията ни са следните:
• Мотивация и желание за работа в екип
• Способност за работа в динамична обстановка
• Отговорност и организираност
• Предишен опит

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и Вашите умения и опит отговарят на нашите изисквания, моля изпратете своята автобиография със снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност.

Можете да се свържете с нас на тел.номер 0882020450

Заплащане: 2400-3000

Град: Несебър

Телефон: 0882020450

Имейл: toni.b.donev@gmail.com

Лице за контакти: Тони Донев