Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Програмист автоматични конвейерни системи

Обява за работа в Пловдив за "Производство", публикувана на 18.04.2022 , разгледана 1326 пъти

НЕАКТИВНА
За нас:
Auto-Line International Group AB, е компания специализирана в проектиране и монтаж на промишлени автоматизирани логистични системи, с богат опит в областта.
Отправна точка за Auto-Line International Group AB е удовлетворяване търсенето на клиентите, предоставяйки изключителни решения за тяхното производство. Екипът от опитни дизайнери на Auto-Line Engineering предлага висококачествени монтажни услуги, усъвършенстван дизайн и гъвкави решения, с възможност за следпродажбено обслужване, които са мост между Auto-Line International Group AB и многобройните клиенти от хранително-вкусовата, фармацевтичната промишленост, автомобилната индустрия и др.
Ние от Auto-Line International Group AB се ангажираме да обслужваме всички наши клиенти с отговорност и пълна отдаденост предлагайки им най-подходящото решение, поради което предстои откриването на клон в България, за който набираме специалисти.
Отговорности
Програмиране на PLC
Проектиране, сглобяване и тестване на електрически табла
Проектиране на кабелните схеми
Избор на електрически компоненти за електрическите табла, сензори, клапани и т.н.
Съдействие при окабеляване в случай на нужда когато е необходимо.
Осигуряване на техническо съдействие при монтаж
Стартиране и тест на изградените системи за проверка функционалността
Отстраняване на докладвани проблеми и тяхното своевременно разрешаване
Изисквания:
Висше техническо образование – за предпочитане в областта на електрониката, автоматизацията или електротехниката
Същия или подобен опит -минимум 3 година
Познания и опит с PLC
Опит в работата с електрически компоненти
Познания по английски език
Умения за работа в екип и добра комуникация

Ние предлагаме:
Конкурентно възнаграждение и годишен бонус
Възможности за професионално развитие
Бонуси за специални поводи

Град: Пловдив

Имейл: technozest@abv.bg