Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Домашна помощница за района на Щутгард

Обява за работа в София за "Здравеопазване", публикувана на 31.03.2022 , разгледана 1429 пъти

За наша клиентка в Stuttgart търсим ваксинирана кандидатка с опит в обгрижването на възрастни хора с деменция и много добри познания по немски език. Работното място включва разнообразни задължения.

Предлагаме:
Стартова дата: 24.04.2022 г. – дългосрочно работно място
Осигурена безплатна храна и безплатна квартира;
Почивно време и интернет;
Осигурено пътуване до дома на клиента;
Възможност да се запознаете с немската култура.

Повече информация за обгрижваното лице:
Клиентката е родена 1932 г., 48 кг., 150 см. висока. Тя страда от деменция, изразена в забравяне, дезориентиране и безпокойство. Говори, чува и вижда добре. Комуникативна и напълно мобилна е – не се придвижва с помощни средства. Не е инконтинентна; не се налагат нощи ставания. Госпожата е вегетарианка. Нужно й е съдействие в домакинството и е важно да й се помага в ежедневните дейности и лични отговорности, както и да се излиза всеки ден на разходка.

Задължения и отговорности:
Цялостна поддръжка на дома;
Организация на дневен режим;
Периодично пазаруване за нуждите на домакинството;
Помощ в приготвянето на храна;
Съдействие при ежедневната лична хигиена, ако е нужно.

Изисквания към кандидатите:
Предишен опит в обгрижването на възрастни хора и водене на домакинство;
Добри познания по немски език;
Коректност и лоялност;
Комуникативност и отговорност.

За да кандидатствате, моля да посочите името на клиента (Клиент: СН5899) и информация как да се свържем с Вас.

За повече информация:
Юро Персонал Сервиз

Град: София

Телефон: +4928321040

Имейл: ads@eps-jobs.bg