Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Складови работници за Нидерландия

Обява за работа в (Друг) за "Транспорт и Логистика", публикувана на 13.12.2021 , разгледана 1361 пъти

За наш корпоративен клиент, лидер на логистичния пазар в индустрията на модна конфекция с над 23 офиси в Нидерландия, Белгия, Великобритания и Съединените щати, обявяваме свободни позиции за
„Складови работници“
Заплащане:
Pay Rate
Rate: € 10.74 / gross
Age rate:
21 years € 10.74 / gross
20 years € 8.53 / gross
19 years € 7.50 / gross
18 years € 6. / gross
Overtime (over 40 hours):
Extras: Saturday - 150%, Sunday = 200%
Отговорности
• Извършване на поръчки
• Планиране, зареждне, подреждане
• Сканиране на продуктите
• Подготвяте поръчки за изпращане
• Контрол на продуктите по отношение на качеството
Изисквания
• Комуникативно владеене на английски език
• Логистичен опит
• Опит в работата със скенер
• Желание за физическа работа
• Шофьорска книжка категория B – се счита за предимство
Работни часове и смени
07.00 - 16.00 часа
14.00 - 23.00 часа
Настаняване
• Допускането на служителите до настаняване се извършва в неделя
• Всички нови служители се подлагат на тест за коронавирус, платен от работодател
Описание на настаняването:
Апартаменти - две двойни стаи, голяма напълно оборудвана кухня със всякакви уреди и прибори, складово помещение, баня с душ.
Всички жители получават безплатен достъп до интернет.
Или настаняване в двуетажни вили. На единия етаж - две двойни стаи и една единична стая, всекидневна с напълно оборудван кухненски бокс, баня и тоалетна. В целия парк има безплатен интернет, перално помещение и фитнес.
Разходи за настаняване и застраховка се приспадат Вашата заплата):
Настаняване: 94 € на седмица
Застраховка: 25,85 € на седмица
Допълнителна информация:
• Грижа за координатор в Холандия
• Застраховка
• Седмични изплащания (вторник) - преводи към посочената сметка
• Безплатно пътуване до работа (от квартирата ни) със служебни автомобили
• Възстановяване на пътни разходи за лица със собствено настаняване
• Работни обувки и необходимата информация се предоставят безплатно
Почивни дни:
Всеки служител получава надбавка за почивка в размер на 8% от седмичния доход. Помощта се изплаща веднъж годишно или 6 седмици след приключване на сътрудничеството.
Документи, които кандидатът трябва да предостави при пристигане:
Снимка или сканирана на лична карта
Снимка или сканирана на шофьорска книжка
Адрес на пребиваване в страната на произход
Номер на банкова сметка в Евро
BSN номер (ако е наличен)
При проявен интерес изпращайте Автобиография на:
office@gm-hragency.com
Тел. за контакт: +359 877 85 75 10 +359 877 100 481, +359 877 100 497
"Джи Енд Ем 7887" ЕООД притежава Удостоверение № 2636 / 22.10.2018г. от Министерство на труда и социалната политика.
Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите

Град: (Друг)

Телефон: 0877100497

Имейл: office@gm-hragency.com

Лице за контакти: Мариета Цанкова