Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

ИНЖЕНЕР АСЕМБЛИРАНЕ

Обява за работа в Асеновград за "Производство", публикувана на 11.11.2021 , разгледана 1339 пъти

Фирма МИЛКО ЕООД е компания с повече от 25-годишна история и с утвърдено име на пазара в сферата на металообработването и машиностроенето (стругове, фрези, преси, шлифовъчни машини), като през годините се наложи като водеща компания в региона. През 2016 години компанията бе избрана сред петте български компании включени в доклада "1000 фирми, вдъхновяващи Европа" на Лондонската стокова борса.
Понастоящем фирма МИЛКО е един от основните доставчици на металообработващи машини в България, като разполага с около 25 000 кв.м. закрита производствена и складова площ.
Във връзка с предстоящите проекти на компанията, както и с увеличаване на производствените мощности, търсим опитен професионалист, който да се присъедини към екипа на позицията:

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ
• Спазване и създаване на монтажни технологии за прецизни механични възли;
• Работа и комуникация с екипите на отдели „Внедряване и развитие“ и „Интеграция“;
• Надлежно подрежда детайлите от производството в отдел „Асемблиране“;
• Точно и вярно асемблиране на изделията, съгласно утвърдената инструкция за сглобяване;
• Преценяване рисковете при монтаж и изпитания за избягване на съответните щети;
• Следи за качеството на готовата продукция;
• Дава предложения за оптимизация на производствения процес;

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
• Висше техническо образование – специалност „Машинен инженер“;
• Опит на подобна позиция – минимум 3 години;
• Опит в асемблирането на прецизна механика, управлявана от програмно управление;
• Познаване на основните толеранси за сглобки при асемблиране на прецизна механика;
• Опит с измервателни уреди, необходими при монтаж на прецизна механика;
• Владеене на английски език на работно ниво – предимство;
• Способност за вземане на решения;
• Лоялност и отговорност към поставените задачи;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Възможност за работа в успешна и перспективна компания на Българския и световен пазар;
• Работа с високотехнологично оборудване;
• Възможности за личен принос и творчески почерк;
• Среда с изявени етични ценности и свобода за изява на личния потенциал;
• Достъп до последни технологични и пазарни тенденции в бранша;
• Коректни трудови отношения с възможност за дългосрочна трудова заетост;
• Развитие на професионалния капацитет с интересни и динамични задания;
• Работа с модерно оборудване и осигурени отлични условия на труд;
• Обучение и професионално развитие;
• Работа в екип от професионалисти;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете автобиография. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Информираме Ви, че Mилко ЕООД е регистрирано като администратор на лични данни. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни, във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор.

Заплащане: Съгласно професионалния опит и квалификация

Град: Асеновград

Телефон: 0887246944

Имейл: hr@milco.bg

Лице за контакти: Елена Михова