Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Работни позиции

Обява за работа за "Електроника/Електротехника, Машиностроене", публикувана на 30.09.2021 , разгледана 5591 пъти

НЕАКТИВНА
Работни позиции за Холандия
Top Skills Recruitment е международна агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в посредничеството за намиране на работа в България и чужбина.
Нашата мисия е да открием най-доброто в нашите кандидати, за да получат най-желаната от тях работа и в същото време да предоставяме висококачествени услуги на нашите клиенти.

*За наш партньор в Холандия търсим:
Свободни позиции:
• Майстори за автомобилни каросерии/автотенекеджии
• Автобояджии
• Автомобилни механици
• Монтажисти на скелета
• Монтажисти на окачени тавани

Условия:
• Заплата – 12-13 Е нето на час; / седмично се изплаща
• Работни часове- 40 часа/ седмично
• Осигуровки- спрямо местното законодателство

Изисквания и отговорности:
• Опит – предходен опит е задължителен
• Чужди езици- работно ниво на английски, немски или холандски език
• Шофьорска книжка
• За монтажистите се изисква VCA сертификат

Допълнителни детайли:
• Квартира – подсигурена от работодателя
• Отпуска- спрямо холандското законодателство

Необходими документи:
• Подробна автобиография на английски език

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография на cv@topskills-bg.com и ние ще се свържем с Вас.

Съдействието на Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерно консултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Лиценз за подбор на персонал в чужбина № 2477 / 12.03.2018
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

За повече информация:
00359 895 600 734
cv@topskills-bg.com

Град: Всички

Телефон: 0895 600734

Имейл: cv@topskills-bg.com

Лице за контакти: Top Skills