Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

ДЕЖУРЕН ЕНЕРГЕТИК

Обява за работа в Варна за "Производство", публикувана на 28.09.2021 , разгледана 1719 пъти

Във връзка с разширяването на дейността на наш партньор – международна производствена компания, търсим да назначим опитен Енергетик.
Ако сте мотивирана, лоялна и отговорна личност, притежавате добра работна етика и умеете да работите в екип, то тогава ние търсим точно Вас.

Основни отговорности на длъжността:

Координира, контролира и участва в цялостната дейност по осигуряване на правилната експлоатация и ремонта на енергийното оборудване във фирмата
Отговаря за изправността и обезопасяването на електрическите съоръжения
Отговаря за локализирането и отстраняването на възникнали повреди в електрическата мрежа, апаратура и оборудване
Извършва периодични прегледи, текущи и основни ремонти на електрическите инсталации, машини и съоръжения
Води и съхранява техническата документация и монтажните схеми на електрическите инсталации, устройства и оборудване
Участва при приемане на проектите за реконструкция и модернизация на енергийните системи и енергооборудването, както и при пускане в експлоатация на нови енергийни съоръжения
Анализира на разходите в съответствие с технологичните норми и отговоря за спазване на стандартите за качество

Изисквания:

Средно специално или висше електротехническо образование
Квалификационна група по електробезопасност - V-та
Предишен опит на подобна позиция минимум 2 години
Добра компютърна грамотност
Отговорност, способност за бърза адаптация, лоялност, умения за работа в екип, комуникативност
Владеене на английски език ще се счита за предимство

Компанията предлага:

Дългосрочна, предизвикателна и отговорна работа в компания с утвърдени позиции и професионализъм в своята област
Конкурентно възнаграждение, социален пакет и много добри условия на труд
Работа на смени в динамична среда и екип от специалисти

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни актуалната си автобиография на имейл: karina.kirilova@hmglinks.com

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Удостоверение издадено от Министерството на труда и социалната политика под № 2356 / 19.09.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Град: Варна

Имейл: karina.kirilova@hmglinks.com

Лице за контакти: Карина Кирилова