Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Производствен служител /редовна смяна/

Обява за работа в Пловдив за "Производство", публикувана на 20.08.2021 , разгледана 1881 пъти

НЕАКТИВНА
Основни отговорности:

• Извършва операции в цеха свързани с производствения цикъл;
• Следи за правилното функциониране на поверените му машини;
• Изпълнява своевременно поставените му задачи;
• Подпомага работата на колегите си, когато е необходимо.

Компанията предлага:

• Отлично възнаграждение и допълнителни бонуси при резултати;
• Ваучери за храна;
• Работа на две смени;
• Възможност за развитие в една от най-бързо растящите компании в сектора;
• Въвеждащо обучение;
• Работа в стабилна организация;
• Коректност и спазване на договорните условия.

Изисквания за заемане на длъжността:

• Предишен опит в производствена среда;
• Завършено средно образование;
• Сръчност и прецизност при изпълнение на задълженията;
• Лична мотивация за работа и постигане на резултати;
• Желание за развитие в екип.

Град: Пловдив

Телефон: 0884870311

Имейл: z.stoilova@bulmint.com

Лице за контакти: Златка Стоилова