Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Мияч

Обява за работа в Варна за "Туризъм и Хотелиерство", публикувана на 05.07.2021 , разгледана 1711 пъти

НЕАКТИВНА

Мияч съдове
Санаторно-оздравителният комплекс „Камчия“ е разположен на българския бряг на Черно море, в близост до уникалния природен резерват, под защитата на ЮНЕСКО, до устието на река Камчия. Това е уникален център от нов тип, който предлага програми свързани с отдих, образование, култура, творчество, спорт, здраве, бизнес и конгресен туризъм.
За нас, нашите служители са ценни и част от нашето семейство, затова дружеството се стреми да осигури всички необходими условия както за професионално, така и за личностно развитие.

Отговорности:
Почиства и мие, както ръчно така със съдомиялна машина, съдове и прибори;
Почиства помещения и работни повърхности;
Полага грижи за оборудването, с което работи;
Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място.

Ние предлагаме:
• Трудов договор с осигуряване върху реалното възнаграждение;
• Навременно заплащане;
• Въвеждащо обучение;
• Осигурен транспорт от Варна;
• Работно облекло;
• Изхранване по време на работните смени
• Работно време по изготвен и утвърден график;
Изисквания:
Умения за работа в екип и добра комуникативност;
Сръчност и бързина;
Висока хигиена – както лична, така и на работното място;
Организираност и прецизност;

Ако отговаряте на обявените изисквания и имате желание да се присъедините към екипа ни, очакваме Вашата автобиография. Одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю при запазване на конфиденциалността съгласно (ЕС) 2016/679.
За допълнителна информация: 0897017146

Град: Варна

Телефон: 0897017146

Имейл: hr@sok-kamchia.com

Лице за контакти: С. Стоянова