Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Домашен помощник по заместване за района наWaldshut, Германия

Обява за работа за "Здравеопазване", публикувана на 04.06.2021 , разгледана 379 пъти

За наша клиентка в Waldshut-Tiengen- 79761 търсим кандидатка /непушачка/ с опит в обгрижването на възрастни хора, с добри познания по немски език. Работното място включва разнообразни задължения и е отлична възможност за подобряване на познанията по немски език.

Предлагаме:
Стартова дата: 10.06.2021 (мястото е по заместване за 10седмици)

Възнаграждение в размер на 2542,58 лв. (1300EUR) НЕТО
Осигурена безплатна храна и безплатна квартира;
Почивно време
Интернет;
Осигурено пътуването от София до дома на клиента;
Възможност да се запознаете с немската култура;

Информация за клиента:
Клиентката е на 58г. Живее сама в еднофамилна къща. Има увреждане на мозъка след прекарана вирусна инфекция. Не може да говори, но разбира всичко. Има много силно развит слух, затова трябва да се говори тихо. Инконтинентна е и има смяна на памперси. Може да ходи, но е много нестабилна. Нуждае се от помощ при стване и лягане. Спи в медицинско легло. Клиентката може да взима с лявата ръка нарязан хляб или плод, но трябва да се подканя. Яде всичко. Нуждае се от помощ при хранене. Клиентката посещава дневен център. Няма нощни ставания. Нуждае се от помощ в личната хигиена и домакинството.

Задължения и отговорности:
Цялостна поддръжка на дома;
Организация на дневен режим;
Периодично пазаруване за нуждите на домакинството;
Приготвяне на храна.

Изисквания към кандидатите:
Предишен опит в обгрижването на възрастни хора и поддръжката на домакинство
Добри познания по немски език;
Коректност и лоялност;
Комуникативност и отговорност

За кандидатстване моля изпратете имейл до info@eps-jobs.bg като посочите името на клиента (Клиент:АБ846) и информация как да се свържем с Вас.За повече информация:
Юро Персонал Сервиз
02 832 10 40

Заплащане: 2542,58 лв

Град: Всички

Телефон: 028321040

Имейл: ads@eps-jobs.bg

Лице за контакти: Драгомир Иванов