Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Детски и спортен аниматор

Обява за работа в Бургас за "Туризъм и Хотелиерство", публикувана на 27.05.2021 , разгледана 1812 пъти

НЕАКТИВНА

Позиция 1: детски аниматор с български и руски език

Отговорности: почасово гледане и забавляване на деца, изработване на арт ателиета, организиране на детска дискотека и партита, други дейности в обект детска занималня

Позиция 2: спортен аниматор с български и руски език

Отговорности: организиране на водна гимнастика, водна топка, футбол, баскетбол, волейбол, детска дискотека, коктейлни игри, арт ателиета и др. дейности, касаещи хотелска анимация.

Информация:
Период на заетост: 01.06.2021 - 10.09.2021.
Място на работата: село Лозенец - Черно море, пет звезден комплекс
Настаняване: осигурено в стаи в близост до работното място, много добри условия, осигурена храна.
Изисквания към двете позиции:
Основни умения: отговорни, позитивни и усмихнати личности с отлични комуникативни умения и желание за работа с деца и родители
Езици: работно ниво на български, руски и английски език като основно се ползва руски език (гостите са 75 % руснаци, 20 % българи, 5 % други)
Опит: всички кандидати с опит на подобна позиция от минимум един сезон са с предимство

Всички кандидати трябва да имат навършени 18 години към 25.05.2021

Град: Бургас