Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Монтажник на метални изделия Република Ирландия

Обява за работа в София за "Производство", публикувана на 25.05.2021 , разгледана 1783 пъти

Монтажник на метални изделия на строителни обетки – стълби, парапети, дворни врати и др.
Описание и изисквания:

Изисквания и задължения:
- Опит като монтажник, минимум 3 години.
- Говорим Английски език на работно ниво
- Шофьорска книжка е предимство,
- Готовност за извънреден труд
- Силна работна етика по отношение на качеството и присъствието.

Заплащане и условия:
- Стартово заплащане 12,00 евро на час. (4400 – 5000 лева на месец нетно възнажраждение)
- Възможност за извънреден труд
- Постоянен ирландски трудов договор с изпитателен срок 6 месеца.
- Гарантирани минимум 40 работни часа на седмица.
- Седмично заплащане.

Възможност за настаняване:
- Може да бъде осигурена квартира, обзаведена самостоятелна стая в споделена къща с 3 до 4 самостоятелни спални, 65 евро на седмица, с включени консумативи и силен интернет
- Платен отпуск – 20 дни в годината плюс националните празници.

За повече информация 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365

Заплащане: по договаряне

Град: София

Телефон: 0889433365

Имейл: info@anonsagency.com

Лице за контакти: Александра Джонгова