Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Сервизен майстор

Обява за работа в Русе за "Инсталация/Поддръжка/Сервиз", публикувана на 15.02.2021 , разгледана 1747 пъти

МОТО-ПФОЕ, част от Сумитомо корпорация, представлява на българския пазар световните брандове Ford, Volvo, Jaguar и Land Rover. За филиала ни за продажба и сервизиране на марката Ford в Русе, търсим:

СЕРВИЗЕН МАЙСТОР

Основни отговорности:
• Контролира спазването на технологичните изисквания на производителя във всички фази на обслужването и ремонта;
• Следи правилното документиране и администриране на ремонтите;
• Упражнява контрол върху качеството на техническото обслужване на превозните средства.

Изисквания:
• Висше техническо образование;
• Професинален опит на същата или сходна позиция – не по-малко от пет години;
• Познаване техническото устройството на превозните средства;
• Инициативност и желание за развитие;
• Добра компютърна грамотност;
• Отлични комуникативни умения;
• Добри организационни умения и способност да работи в екип;
• Отговорност, прецизност и лоялност;
• Английски език - много добро ниво на владеене.

Условия на работа:
• Мото-Пфое предлага работа в динамична конкурентна среда, поощряваща постигането на резултати (индивидуални и екипни);
• 8-часов работен ден;
• Възможности за надграждане на знания и умения и непрекъснато повишаване квалификацията;
• Трудов договор с пълно осигуряване.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете професионална автобиография с актуална снимка до 10.03.2021 г.

Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност, като предоставената лична информация ще бъде използвана само и единствено за целите на настоящия подбор съгласно ЗЗЛД.

Град: Русе

Телефон: 0879 591 444

Имейл: D.Jordanova@motopfohe.bg

Лице за контакти: Dobrinka Jordanova