Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Автомонтьор за Автопарк

Обява за работа в Варна за "Инсталация/Поддръжка/Сервиз", публикувана на 24.09.2019 , разгледана 1868 пъти

Търси да назначи за Автопарк / коли, микробуси и автобуси/ АВТОМОНТЬОР - ЦЕЛОГОДИШНА ЗАЕТОСТ.

Задължения:

- Ремонт и поддръжка на превозните средства в автопарка;

Изисквания:

- Образование: Средно-специално със специалност "Двигатели с вътрешно горене" и сродни;
- Опит като Автомонтьор- минимум 1 година по специалността.

Фирмата предлага:

- Целогодишна заетост;
- Трудов договор;
- Възможност за започване, веднага;
- Заплащането подлежи на предоговаряне при показани умения;
- Много- добри условия на труд.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, изпратете автобиография с актуален телефон за връзка, с Вас!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по изискванията на ЗЗЛД!

Заплащане: 1200- 1500 чисто

Град: Варна

Телефон: 0884739614

Имейл: a.ilieva1@yahoo.com

Лице за контакти: Антония Илиева