Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК (ОФИС)

Обява за работа в Варна за "Компютри, Софтуер", публикувана на 27.02.2019 , разгледана 2077 пъти

ФИРМА В СФЕРАТА НА ТЪРГОВИЯТА С КАНЦЕЛАРСКИ ОФИС МАТЕРИАЛИ И КОНСУМАТИВИ ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК (ОФИС).

Изисквания:
- Експедитивност и концентрация
- Сериозно отношение към работата
- Способност за ефективна комуникация и работа в екип
- Съобразителност, инициативност и отговорност

Основни отговорности:
- Софтуерна и хардуерна поддръжка на Windows базирани работни станции.
- Администриране на мрежовите устройства при необходимост.
- Следи за успешността на направените ежедневни архиви на базата данни на складовия софтуер.
- Инсталиране, конфигуриране и поддръжка на Windows работни станции, принтери, програмни продукти и периферни устройства.
- Анализиране и отстраняване на възникнали проблеми в ИТ системите.
- Оказване на техническа помощ при софтуерни и хардуерни проблеми.

Предимства:
- Добри познания по хардуер
- Професионален опит в поддръжката на Windows базирани станции
- Извършване на ремонтни дейности и профилактика на лаптопи и настолни компютри

Ние предлагаме:
- Договор на пълен работен ден
- Възможност за развитие и повишаване на професионалните умения

Ако имате желание да станете част от нашия екип, моля кандидатствайте по обявата, като приложите актуална автобиография.

Град: Варна

Телефон: 0884090905

Имейл: g.georgiev@skail-x.net

Лице за контакти: Георги Георгиев