Обяви за работа от bg-rabota.com

Консултант комуникация с клиенти с Френски, Испански, Италиански или Холандски

Обява за работа в София за "Телекомуникации", публикувана на 04.01.2019 , разгледана 1763 пъти

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.
За световно известен сайт за туристически услуги- търсим да назначим: Консултант комуникация с клиенти с Френски, Испански, Италиански или Холандски
Ключови изисквания:
• Свободно владеeне на един от следните езици: Френски, Испански, Италиански или Холандски;
• Добро владeене на Английски език;
• Умения за работа с клиенти.

Основни задължения:
• Всекидневна комуникация с клиенти по телефон с цел проследяване на проблеми и предоставяне на допълнителна информация;
• Подпомагане на клиентите за планиране на пътувания, правене на резервации или промяна/отказ на вече съществуваща резервация;
Компанията ти предлага:
• Отлично заплащане и допълнителни бонуси.
• Социален пакет включващ: застраховка живот, допълнително здравно осигуряване, карта за транспорт, карта за спорт и допълнителни обучения;
• Модерна бизнес сграда на комуникативна локация;
• Възможност за кариерно развитие;
Защо да кандидатстваш с Изи Консулт?

- Oбръщаме специално внимание на всеки кандидат индивидуално и конфиденциално
- Съветваме те при подготовка на документите за кандидатстване
- Даваме насоки за успешно представяне по време на интервюто
- Работодателите разглеждат нашите кандидати с предимство

Изпратете CV или се свържете с нас на 0882 108 540 или 02/489 58 85

Предлагаме работа в следните сфери:

- Обслужване на клиенти
- Счетоводство и финанси
- Логистика и спедиция
- Продажби и Маркетинг
- Администрация
При интерес от ваша страна, моля да изпратите вашата автобиография.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.

Град: София

Имейл: careers@easyconsultbg.com

Лице за контакти: Петя Илиева