Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

СОЦИАЛНИ АСИСТЕНТИ ЗА АВСТРИЯ

Обява за работа за "Здравеопазване", публикувана на 26.11.2018 , разгледана 4442 пъти

Фирма "АИС Сървисиз" ООД е лицензиран лидер на пазара на труда, която предлага работа за социални асистенти в Австрия.

Изисквания към кандидатите за длъжността:
- Познания по немски език - поне базово ниво /А1-А2 според европейската езикова рамка/;
- Oпит в обгрижването на възрастни хора;
- Мотивираност и инициативност;
- Умения за самостоятелно планиране на ежедневните дейности;
- Отговорност към изпъленение на задълженията.

Задължения:
- Обгрижване на болния;
- Поддържане на домакинството - готвене, чистене, пране;
- Комуникация с обгрижваното лице, неговите роднини и приятели.

Ние предлагаме:
# Работа на ротационен принцип (28 дни);
# Здравно и социално осигуряване в Австрия, както и застраховка при злополука в страната;
# Поети пътни разходи в двете посоки: България-Австрия-България;
# Подготовка за работното място в тридневен тренировъчен център в Австрия, който издава лицензирани сертификати за извършване на дейността в страната;
# Осигурени място за спане и храна при обгрижваното лице;
# Съдействие за получаване на детски надбавки за ученици и студенти от Австрия;
# Заплащане: от 1.000,00 EUR – нето;

Начини на кандидастване:
Моля, подайте своята автобиография с актуална снимка на немски език на един от долупосочените имейли:

info@ais-services.at
office@richalize.com

Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност!

За повече информация:
+359 (0)88 661 2606
+359 (0)88 663 3050
+359 (0)2 427 10 11

Имейл:

Facebook: https://www.facebook.com/AIS-Services-OOD-239805256417790

Заплащане: от 1000 EUR - нето

Град: Всички

Телефон: 00359 88 66 12 606

Имейл: office@richalize.com