Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

ЕЛЕКТРОМОНТЪОР – ЕЛЕКТРОННА АПАРАТУРА

Обява за работа в София за "Електроника/Електротехника, Машиностроене", публикувана на 11.07.2018 , разгледана 4023 пъти

НЕАКТИВНА
Вашите задължения ще се изразяват в:

* Прецизно и качествено асемблиране на електронни и механични компоненти
* Следване технологичните инструкции, отнасящи се до монтажа и производството
* Докладване за проблеми, свързани с качеството, процесите, оборудването и материалите

Изисквания:
* Диплома за завършено средно професионално образование ( със специалност Електроника, Електротехника, Фина механика и Оптика или друго релевантно образование)
* Професионален опит в сферата на производството на технически изделия или опит в друго серийно производство ще се счита за предимство
* Прецизност в работата и умение за спазване на крайни срокове
* Минимална компютърна грамотност
* Общи познания по английски език е плюс.

Компанията предлага:
* Добро заплащане
* Първоначално обучение
* Нови и модерно оборудвани работни помещения .
* Карта за градски транспорт и безплатен обяд
Контакт ще бъде направен само с кандидати, отговарящи на изискванията на подбора.
Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.

Град: София

Телефон: 0895940123

Имейл: teodorataneva.r@gmail.com

Лице за контакти: Теодора Танева