Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Заварчици Северна Ирландия

Обява за работа в София за "Строителство, Архитектурa и Градоустройство", публикувана на 13.02.2018 , разгледана 516 пъти

Изисквания:
- Опит с MIG заваряване, минимум 1 година в средни инженерни приложения
- Четене и разбиране на сложни технически чертежи
- Предимство минимален английски език /А1/, приемат се и кандидати без английски език.
- Силна работна етика по отношение на качеството, работното време и присъствието.

Заплащане и условия:
- 9.52 паунда на час за I-ва категория заварчик. След 3 месеца заплащането се преразглежда и се увеличава до 10.52 паунда на час, като може да достигне до 11,52 паунда на час.
- Гарантирани 168 часа минимум месечно.
- Възможност за извънреден труд.– до 55 часа на седмица.
- Осигурена квартира– безплатна, споделена с други работници, самостоятелна стая, обзаведена. Ако работника сам си осигури квартира, фирмата ще заплати допълнително възнаграждение на стойност 400 паунда месечно.
- Платен отпуск –20 дни в годината и националните празници.

Задължения:
- Изработка и заваряване на различни сглобки до правилния стандарт.
- Пълна ежедневна проверка на безопасността на оборудването в района,
- Записване на прогресията на сглобките през производствения процес.
- Поддържане на високо ниво на подреденост в работното пространство.
- Спазване на всички процедури и политики на компанията.
- При необходимост,работа в извън работното време срещу допълнително заплащане.
За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.

Заплащане: по договаряне

Град: София

Телефон: 029449280; 029448795; 0889433365

Имейл: info@anonsagency.com

Лице за контакти: Александра Джонгова