Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Административен директор

Обява за работа в Търговище за "Администрация", публикувана на 09.02.2018 , разгледана 1451 пъти

Голяма кетърингова компания търси да назначи Административен директор за работа в регион Търговище. Кандидатие могат да са от други райони.
За повишаване на ефективността на цялостната дейност и координацията между административните и търговските звена на фирмата, предстои да разширим нашият екип и да назначим административен директор.
Основни задължения:
 Цялостна организация и последващо осъществяване на контрол на административните и спомагателни дейности;
 Контролиране на точното спазване на всички срокове и процедури при изпълнение на задачите;
 Контролиране на процесите за актуализиране и поддръжка на документация;
 Проследяване на изпълнението на договорите;
 Организиране на процесите на взаимодействие между всички служители в дружеството;
 Разработване на количествени и качествени критерии за измерване на ефективността на административните и спомагателни дейности;
 Проследяване на изпълнението на количествените и качествени цели;
 Предлагане на мотивирани предложения за подобряване на работните процеси;
 Координиране с ръководството във фирмата по всички въпроси, свързани с администрирането на процесите;
 Установяване на контакти с контрагенти, администрации, институции, ведомства и други във връзка с прякото изпълнение на задълженията си;
Изисквания:
 Опит в ръководството на служители;
 Отлична способност за мотивиране на екип;
 Много добра компютърна грамотност – MC-office;
 Отлична способност за подреждане на задачите по приоритети;
 Способност за даване на добре обосновани преценки и решения;
 Бърза ориентация в динамична среда;
 Владеене на български и турски език - задължително;
 Препоръчителен опит за работа с Микроинвест;
 Познания по НАССР - предимство;
 Шофоьорска книжка;
Ние предлагаме много добро възнаграждение, работа в млад колектив, придобиване на знания и опит, които ще бъдат от изключителна полза за одобрения кандидат, за кариерното му развитие.
При проявен интерес изпратете Вашата автобиография на e-mail: ashsanoffice@gmail.com
Тел за контакт: 087 9 933 436
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Заплащане: 1000 лв, стартова-нето

Град: Търговище

Телефон: 087 9 933 436

Имейл: ashsanoffice@gmail.com

Лице за контакти: М. Ахмедова