Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Консултант при сделки с недвижими имоти в София

Обява за работа в София за "Недвижими Имоти", публикувана на 15.01.2018 , разгледана 1904 пъти

Агенция за посредничество при сделки с недвижими имоти "Прайм имоти" с офис в гр. София, търси консултант / брокер / агент.
1.Изисквания :
• Образование- средно или по-високо;
• Умения- компютърна грамотност; владеене на чужд език е желателно, но не е задължително;
• Лични качества- комуникативни умения, организираност, коректност, подход за работа с клиенти.
2. Основни задължения и отговорности:
• Подготовка на оферти;
• Провежда огледи на имотите, предлагани от дружеството;
• Набира информация, свързана с предлаганите на пазара имоти;
• Подготвя необходимата информация и документи, свързани с оферирането към клиенти;
• Води преговори с клиенти на фирмата във връзка с условията на сделките;
• Подготвя всички технологични етапи по сключването на сделката;
• Проучване и анализ на пазара;
• Поддържане на отношения с клиенти и привличане на нови.
3. Организационно-управленски отношения:
Длъжността е пряко подчинена на управителя на дружеството.
4. Условия на труд:
Ненормиран работен ден съгласно изискванията на КТ.
Ако искате да станете част от екипа ни , ако сте мотивиран и позитивно настроен, с желание за работа, то елате и опитайте!

Град: София

Телефон: 0878329091 ; 024401212

Имейл: primeestate@abv.bg

Лице за контакти: Мария Гавраилова