Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Специалист с френски/немски/италиански език

Обява за работа в София за "Телекомуникации", публикувана на 25.09.2017 , разгледана 1587 пъти

Владееш чужди езици на високо ниво и имаш самочувстието да ги използваш свободно? Търсиш възможности за кариерен път с хоризонти, откриващи пред теб търсеното развитие и реализация? В търсене си на подходящото работно място, което да отговори на очакванията ти?

Ние сме компания за професионален подбор на кадри "Джобс Партнър" и работим с водещи международни компании. Тук сме, за да осигурим на нашите клиенти мотивирани хора с вътрешен хъс и енергия. Ние можем да ти дадем тласък и да те подкрепим в амбицията ти да намериш мястото си в света на професиите и да те срещнем с хората, които ще ти позволят да използваш и допринесеш с най-силните си страни.

Нашият клиент е един от най-бързо растящите международни доставчици на бизнес услуги, чийто фокус е съсредоточен върху подобряване на бизнес резултатите. Използва се цялостен подход към ангажираността на клиентите и подобряването на генерирането на приходи, и оптимизирането на услугите.

Основни задължения:

- Приемане на входящи обаждания;
- Водене на електронна кореспонденция по е-майл;
- Отговаряне на запитвания и комуникация по социални медийни платформи.

Това, което очакваме от теб:

- Oтлично владеене на френски/немски/италиански;
- Работно ниво на английски език;
- Отлични комуникативни умения;
- Умения за работа в екип;
- Базови компютърни умения.

Това, което ти предлагаме:

- Трудов договор с пълни осигуровки;
- Редовно и конкурентно заплащане;
- 8-часов работен ден.

Ако отговаряш на посочените изисквания и комуникацията с хора представлява интерес за теб, изпрати актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, които предоставяте са защитени в смисъла на ЗЗЛД с гарантирана конфиденциалност.

Град: София