Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Сервизен инженер за подръжка на машини за Велпапе

Обява за работа в Разград за "Производство", публикувана на 23.04.2021 , разгледана 1395 пъти

Фирма Симпак БГ ЕООД търси да назначи , Сервизен инженер за подръжка на машини за Велпапе - за нуждите на производството си на опаковки от велпапе.

Изисквания:

- Добри познания във сферата на основите на електротехниката, механиката и
инструменталната техника
- Владеене на английски език
- Умения за работа в екип
- Опит на подобна длъжност минимум 1г.
- Висше (техническо) образование
- Желание за постоянна заетост и обучение
- Нагласа за обслужване на машините ни в цялата страна и на Балканите.
- Отговорност към производствения процес и екипа
- Планиране на периодична поддръжка на машини и инструменти и репорти за тях

Ние предлагаме:
- Работа на пълен работен ден
- Мотивиращо и редовно заплащане
- Трудов договор,здравни и социални осигуровки
- Фирмен телефон
- Фирмена кола при обслужване на машините в страната и Балканите,разходите при
изпълнението на задачите са за фирмата.

Предимства:
- Свидетелство за управление на МПС - C категория

Заплащане: по договор

Град: Разград

Телефон: 0893005475

Имейл: radoslav.dimov@simpak.org

Лице за контакти: Radoslav Dimov