Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Офис мениджър

Обява за работа в София за "Строителство, Архитектурa и Градоустройство", публикувана на 10.04.2020 , разгледана 2216 пъти

НЕАКТИВНА
Работа в офис на строителна фирма с търговска дейност.

Месторабота: София , бул. Рожен № 96 , кв. Илиянци

Задължения, характеризиращи длъжността:

*Водене на фирмена документация;
*Изготвяне на фактури и платежни нареждания;
*Въвеждане на данни в складова програма и/или ексел;
*Изготвяне и проверяване на КСС;
*Изготвяне на оферти за клиенти;
*Анализ на приходи и разходи
*Ежедневна организация и координация на дейностите и обезпечаване на работните процеси с материали
*Обработка на първични документи като фактури, складови разписки, пътни листа, болнични листа и др.
*Изписване на материали по строителни обекти
*Изготвяне на заявки, направа на справки и отчети
*Постоянна комуникация с техническия отдел, техническите ръководители и ръководителите на бригади
*Обслужва и консултира клиентите за предлаганите стоки и услуги
*Организира приемането, съхраняването и подреждането на стоките в склада
*Следи складовите наличности и изготвя заявките за доставка
*Изготвя оферти, договори, фактури и друга търговска документация

Минимални изисквания:

* Висше или средно специално техническо образование;
* Минимум 3 години опит на подобна длъжност;
* Отлично владеене на AutoCAD и на Microsoft Word, Microsoft Excel, Опит със складов софтуер Кандидати който не отговарят на това условие няма да бъдат разглеждани;
* Владеене на западен език е предимство;
* Комуникативност, инициативност и отговорно отношение;
* Умения за работа по няколко задачи едновременно;
* Умения за водене на кореспонденция;
* Умения за работа с офис техника.
* Актуална снимка

Фирмата предлага:

* Отлични условия за работа;
* Постоянен трудов договор;
* Работно време: петдневна работна седмица от 08:30 - 17:30;
* Коректност в трудовите отношения;

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Заплащане: от 1200 лв до 2000 лв

Град: София

Имейл: sinioffice@gmail.com