Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

ФРОНТ ОФИС МЕНИДЖЪР

Обява за работа в Варна за "Туризъм и Хотелиерство", публикувана на 15.01.2020 , разгледана 68 пъти

Четири звездният Хотел Хавана, к.к. Златни Пясъци, търси да назначи отговорна и мотивирана личност на позиция Фронт Офис Мениджър.

Основни задължения:

- Организира, ръководи и контролира цялостната дейност на Фронт Офис, съобразно заложените стандарти за работа в Хотела;
- Осигурява висок стандарт на посрещане, настаняване и изпращане на гостите, както и бързо, ефективно, компетентно обслужване по време на техния престой в Хотела;
- Грижи се за коректното обработване и заплащане на сметките, на гостите;
- Разрешава ефективно и дипломатично, възникнали проблеми по време на престоя, на гостите в Хотела;
- Следи постъпилите рекламации на гостите в Хотела относно основни, допълнителни хотелски услуги, обслужване в Хотела, и работи за подобряване на процесите;
- Приема заявки и предоставя исканата от гостите на Хотела информация относно предоставяните допълнителни услуги;
Прилага и развива фирмените стандарти за дейността на Фронт Офис;
- Организира, контролира и коригира дейността на служителите във Фронт - - Офис съобразно фирмените стандарти;
- Изготвя графици за работното време и следи за тяхното изпълнение;
- Участва в подбора на служители за Фронт Офис и тяхното обучение;
- Следи за добра финансова отчетност на Фронт Офиса;
- Проследява заетостта на хотелската част, като стриктно следи графика на резервации;
- Изпълнява и други дейности пряко свързани със заеманата длъжност.

Ние търсим личност, която:

- Има опит на позиция Фронт Офис Мениджър - 2 години във висока категория Хотел (четири или пет звезди);
- Свободно владее Английски и Руски език;
- Умее да работи с Clock Evolution, MS Office;
- Образование в сферата на икономика или туризъм, ще се счита за предимство;
- Има висока емоционална култура, проявява гъвкавост, адаптивност и способност за решаване на конфликти;
- Има умения за работа в екип.

Ние предлагаме:

- Целогодишна заетост;
- Започване ВЕДНАГА;
- Заплащане 1300 лв. чисто;
- Транспорт от и до Варна или настаняване за сезона в самостоятелна стая;
- Изхранване;
- Униформа.

Вие сте мотивирана, акуратна и ерудирана личност, обичате да общувате с хора, търсите възможност за кариерно развитие в дългосрочен план, искате да работите в приятна и приятелска атмосфера, в екип от професионалисти доказали себе си, присъединете се към нас!

Изпратете Ваша Автобиография със снимка и актуален телефон за връзка с Вас!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по изискванията на ЗЗЛД!

Заплащане: 1300 чисто

Град: Варна

Телефон: 0884739614

Имейл: a.ilieva1@yahoo.com

Лице за контакти: Антония Илиева