Обяви за работа от bg-rabota.com

Германия Еркеленц Завод за хранителна промишленост Работа на продуктова линия за опаковане

Обява за работа в София за "Производство", публикувана на 27.05.2019 , разгледана 2544 пъти

НЕАКТИВНА
Германия Еркеленц
Завод за хранителна промишленост
Работа на продуктова линия за опаковане пакетиране и палетизиране на колбаси на пръчки и готови храни.
Работници без немски език/.СПЕШНО - 4 БРОЙКИ.

Основни отговорности:
• Работа на продуктовата линия;
• Пакетиране на висящи колбаси на куки;
• Опаковка на готови ястия;
• Поставяне на хранителните продукти в машина за пакетиране;
• Поставане на опаковките в машината и уплътняване;
• Поставяне на пакетираните храни в кашончета;
• Почистване и измиване на кутии и производствено оборудване;
• Информирате ръководството за всички проблеми;
• Работа като член на екип;
• Внимание към детайлите при изпълнение на задачите;
• Спазване правилата за безопасност при поставяне, опаковане и транспортиране;
• Поддържане на безопасна и сигурна работна зона.
ПРЕДЛАГА СЕ:
- Пълно работно време;
- Смени : дневни и нощни;
-- Брой работни часове на седмица: 40 часа / минимум, Максимум до 50 часа зависещо от мотивацията на работника
- Работи се от понеделник до петък, максимално 10 часа / ден•
- Заплащане: Брутна заплата 10.46 EUR на час /при изпълнение на стандартните задачи ( пакетиране на готова храна )
- 9.25 EUR на час / при ( метене, почистване и измиване на работното място,кутии и производственото оборудване )
- Работи се от понеделник до петък, променливо работно място, посочено от супервайзера•
- Система на възнаграждение: плащане по сметката на работника към 20-то число на месеца. Възможност от аванс в брой•
- Осигуряване на храна само по време на работа
- Квартира в близост до работното място, ходене пеша приблизителни 5 мин.;
- 1-2 човека в стая, 3 човека в голяма стая•Тоалетна и баня, Кухня•
- Наем 210 EURO / на месец, включва: ток и вода
Изисквания:
- Мотивирани и дисциплинирани•
- Възраст до 45 - 50 г.
- Заминаване веднага /до запълване на местата/
- Без немски език /минимални познания / е предимство

Кандидатстване веднага, ограничени бройки.
- Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашето СV.
- Кандидатствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти, подходящи за Вас.

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM 0877534737.

По международни младежки и квалификационни програми

Заплащане: по договаряне

Град: София

Телефон: 0889433365

Имейл: info@anonsagency.com

Лице за контакти: Александра Джонгова