Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Администраторка

Обява за работа в Варна за "Туризъм и Хотелиерство", публикувана на 03.05.2019 , разгледана 2025 пъти

В апартаментен комплекс "Амфора палас" на "Златни пясъци",се търси администратор/ка за сезон 2019 г. на редовна смяна от 09 ч, до 17 ч.

Изисквания:

• Опит на съответната позиция е предимство;
• Владеене на руски и английски езици;
Задължения:

• Посрещане, настаняване, регистриране и обслужване на гостите до тяхното заминаване;
• Информация и комуникация с гостите и собственниците на апартаменти в комплекса;
• Приемане и отчитане на плащания, водене на оперативна първична отчетност на рецепция;

Работодателят предлага:

• Атрактивно заплащане;
• Осигурен транспорт;
• Приятна работна атмосфера в млад и динамичен екип
• Възможност за професионално развитие;
• Отлични условия на труд в утвърдена, стабилна и постоянно развиваща се компания.

Контакт за допълнителна информация: Дияна Веселинова 0877751660

Заплащане: 750 лв

Град: Варна

Телефон: 0877751660

Имейл: d.vesselinova@amphorapalace.com

Лице за контакти: Дияна Веселинова