Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

СПЕЦИАЛИСТ ЗАКУПУВАНЕ /международни клиенти/

Обява за работа в София за "Търговия", публикувана на 16.04.2019 , разгледана 1665 пъти

За наш клиент, чиято основна дейност е свързана маркетинг, внос и дистрибуция на козметика и луксозни стоки, Human Capital Store търси:
Какви ще бъдат отговорностите:
– Да провежда телефонни разговори или комуникация чрез електронна поща с мениджъри на международни фирми
– Да участва в процеса на сключване на сделки за доставка на стоки като договаря цени и условия
– Да прави анализи, презентации и ценови оферти
– Да води база данни за доставчици, производители и клиенти
– Да посещава международни изложения

Какви са изискванията към кандидата:
– Да е резултатно ориентирана личност
– Да владее английски език минимум B2
– Да бъде с много добра компютърна грамотност
– Да организира самостоятелно работния си процес
– Да умее да работи без помощ от супервайзор
– Да има възможност да пътува извън страната
Какво ще получи:
– Основна заплата + % от сключените сделки
– Бизнес пътувания поне три пъти в годината
– Възможност за интересна и динамична работа
В случай, че обявата е в областта на Вашия интерес – не се колебайте да ни изпратите актуално CV.
Нашите услуги към кандидатите са безплатни.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

Град: София

Телефон: 08977788944

Имейл: office@humancapitalstores.com

Лице за контакти: Мирослава Николова