Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Холандия Работници и техници изграждане на канализационни системи

Обява за работа в София за "Строителство, Архитектурa и Градоустройство", публикувана на 14.03.2019 , разгледана 112 пъти

Холандия
Работници и техници изграждане на канализационни системи
Изисквания:
- Опит в изграждане на канализационни системи,
- Минимален немски или английски език, ниво А1/А2 , може и без език,
- Предимство е възможност да пътуват със собствен автомобил до Холандия,
- Силна работна етика по отношение на качеството, работното време и присъствието.

Заплащане и условия:
- 400 - 500 Евро на седмица нетно възнаграждение/след удържани данъци и осигуровки/,
- Холандски трудов договор с 6 месечен изпитателен срок,
- Възможност за извънреден труд. – до 55 часа на седмица,
- Осигурена квартира – безплатна, споделена с други работници,
- Застраховка.

Задължения:
1. Строеж на нови или ремонт на стари канализационни инсталации.
2. Следи и поддържа работната площадка във вид, който дава възможност за точно и качествено извършване на работата

-Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашето СV.
- Кандидатствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
По международни младежки и квалификационни програми

Заплащане: по договаряне

Град: София

Телефон: 02 /9449280, 02 /9448795

Имейл: info@anonsagency.com

Лице за контакти: Александра Джонгова