Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Закупчик с английски език

Обява за работа в София за "Търговия", публикувана на 12.03.2019 , разгледана 1882 пъти

Закупчик с английски езикHuman Capital Store търси ЗАКУПЧИК С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК. Нашият клиент е компания с дългогодишен опит в дистрибуцията и маркетинга на висококачествена козметика и луксозни стоки.

Основните отговорности и задължения включват:
– Договаряне на цени и условия за сключване на сделки
– Ежедневна комуникация на английски език чрез телефонни разговори и електронна поща
– Поддържане на база данни с производители и клиенти
– Изготвяне на анализи, отчети, ценови оферти и презентации
– Участия в изложения предоставящи продукти, към които закупчикът има интерес

Изисквания и умения:
– Отлично владеене на английски език (писмено и говоримо)
– Компютърна грамотност (MS Office)
– Възможност за бизнес пътувания извън страната
– Административни умения
– Добра комуникативност и умения за решаване на проблеми

Клиентът предлага:
– Основна заплата + % от сключените сделки
– Бизнес пътувания поне три пъти в годината

В случай, че обявата е в областта на Вашия интерес – не се колебайте да ни изпратите актуално CV.

Нашите услуги към кандидатите са безплатни.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
– да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
– да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща

Град: София

Имейл: office@humancapitalstores.com

Лице за контакти: Мирослава Николова