Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

ОФИС РАБОТНИК

Обява за работа в Варна за "Търговия", публикувана на 28.02.2019 , разгледана 2440 пъти

ФИРМА В СФЕРАТА НА ТЪРГОВИЯТА С КАНЦЕЛАРСКИ ОФИС МАТЕРИАЛИ И КОНСУМАТИВИ ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ ОФИС РАБОТНИК.

Изисквания към кандидата:
- Минимум средно образование
- Отлични комуникационни умения, организираност, последователност, отговорност.
- Лоялност към фирмата работодател, способност за работа в екип
- Готовност за своевременно и точно изпълнение на поставените задачи и цели
- Компютърната грамотност е предимство

Задължения:
- Подържа офиса и работното си място в отлично състояние
- Получава задачи и се отчита пред управителя на фирмата
- Подпомагане на цялостната дейност в офиса
- Отговаря за консумативите и офис материалите
- Поемане на общи организационни и координационни задачи
- Извършва допълнителни текущи задачи, свързани със спецификата на работата

Ние предлагаме:
- договор на пълен работен ден
- обучение
- възможност за развитие
Ако желаете да станете част от нашия екип очакваме вашето CV, актуална снимка и телефон за обратна връзка на g.georgiev@skail-x.net

Само одобрените кандидати по документи, ще бъдат поканени на интервю!

Град: Варна

Телефон: 0884090905

Имейл: g.georgiev@skail-x.net

Лице за контакти: Георги Георгиев