Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Сервитьор/ка

Обява за работа в София за "Туризъм и Хотелиерство", публикувана на 20.11.2018 , разгледана 1614 пъти

Нашият клиент е централен столичен хотел, който се стреми да поддържа висок стандарт на обслужване за своите гости.
Хотелът има нужда от сервитьор/ка

Отговорностите на тази позиция ще бъдат:
- Спазване на вътрешните стандарти на работа;
- Работа с парични средства, специализиран софтуер и ПОС терминал;
- Посрещане и обслужване на клиенти;
- Поддръжка на реда и чистотата в ресторанта.

Изисквания:
- Мотивирана, енергична и отговорна личност;
- Работа с екип и добра комуникация с прекия ръководител;
- Умение за решаване на проблеми и взимане на решения;
- Отношение към детайлите.

Работодателят предлага:
- График на работа 2x2 по 12 часови смени;
- Осигуровки на пълната работна работна заплата;
- % от оборота при организирани събития;
- Осигурена униформа;
- Осигурено хранене по време на работа;
- Осигурен ваучер за такси, след приключване на работния ден.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.
Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

Град: София

Телефон: ​0877788944

Имейл: evtimova@humancapitalstores.com

Лице за контакти: Йорданка Евтимова