Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Служител монтажни дейности

Обява за работа в София за "Строителство, Архитектурa и Градоустройство", публикувана на 24.08.2018 , разгледана 1316 пъти

Human Capital Store търси за свой клиент „ Служител монтажни дейности “. Клиентът ни е фирма с доказан 30 годишен опит на пазара. Занимава се с проектиране, изработка и монтаж на окачени фасади и дограми, като прилага всички нови технологии и тенденции в сферата.

Основни задължения и отговорности:
Служителят е ангажиран в изпълнението на стандартни и специализирани строителни и производствени дейности:
- Монтаж на стъклопакети, бронирани стъкла, стъклени подове от ламинирано и закалено стъкло, парапети;
- Монтаж на облицовки от композитни панели, душ кабини, хоризонтално плъзгащи се стени, както и козирки от неръждаема стомана, месинг или стъкло;

Изисквания:

- Средно образование;
- Техническа грамотност и умения за извършване на строително – монтажни работи (СМР );
- Желание за учене и способност за бързо и ефективно овладяване на дейностите в работния процес;
- Трудолюбие, коректност и отговорност;
Компанията предлага:
- Дългосрочна заетост;
- Петдневна работна седмица, осем часов работен ден;
- Стартова заплата 1130 лв бруто с възможност за нарастване след доказано старание и умения;
- Служебни телефон и облекло ;
В случай, че нашето предложение Ви интересува, не се колебайте да ни изпратите актуална автобиография.

Нашите услуги към кандидатите са безплатни. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:

-да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;

-да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

Град: София

Телефон: 0877788944

Имейл: office@humancapitalstores.com

Лице за контакти: Мирослава Николова