Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Търговски представител за област Благоевград

Обява за работа в София за "Търговия", публикувана на 05.08.2018 , разгледана 1220 пъти

Human Capital Store търси Търговски представител за наш клиент – търговска компания, представител на марка кафе и чай, чиито основни клиенти са от HoReCa сектор, но предлага и продукти за дома и офиса. Компанията има многогодишен опит и традиция при оформянето на европейската кафе-култура.

Основни задължения и отговорности:
-Развитие на пазара в НоReCa канал;
-Управление на съществуващи клиенти;
-Редовно посещение на настоящи и нови клиенти с цел проследяване качеството на напитката, която те предлагат и дали има достатъчна наличност на артикули при клиента;
-Изпълняване на административни дейности /заявка на продукти за даден клиент; заявка за изготвяне на договор; изготвяне на отчети за извършената дейност и др./;
-Уговаря количества и видове продукти, но не осъществява доставка на продукти.
-Работи в посока увеличаване на клиентската база данни и за продажбите в региона, за който отговаря / Благоевград, Дупница, Кюстендил, Сандански, Петрич, Банско, Разлог, Симитли, Гоце Делчев/;
-Изготвя презентации за клиентите.

Изисквания:
-Умения за водене на преговори и търговска математика;
-Комуникативност и бързо взимане на решения;
-Опит с приложенията на Microsoft office пакет: Outlook, Excel, Word и PowerPoint;
-Добро владеене на английски език;
-Опит на същата и/или подобна длъжност минимум 2 години;
-Кандидатът трябва да е активен шофьор;
-Да умее да запаметява бързо и лесно нова терминология.

Компанията предлага:
-Петдневна работна седмица;
-Основна заплата + бонуси при постигнати цели;
-Поемане на пътните разходи;
-Служебен автомобил;
-Служебен телефон;
-Допълнително здравно осигуряване;
-Ваучери за храна;
-Карта Мултиспорт;
-Възможност за кариерно развитие.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
- да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
- да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

Град: София

Телефон: 02

Имейл: office@humancapitalstores.com

Лице за контакти: Мирослава Николова