Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Служител в супермаркет

Обява за работа в Пловдив за "Търговия", публикувана на 30.07.2018 , разгледана 1448 пъти

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

Във връзка с развитето на наш клиент, търсим да назначим отговорни и мотивирани личности за позицията:

Отговорности:
• Вежливо обслужване и консултиране на клиенти в търговския обект;
• Работа с каса и POS терминал;
• Коректно отчитане на касовата наличност;
• Спазване на вътрешните правила и инструкции в компанията.

Изисквания:
• Завършено средно образование;
• Предишен опит ще се счита за предимство;
• Взискателност към работните задължения;
• Усмихната и комуникативна личност.

Компанията предлага:
• Постоянен трудов договор;
• Въвеждащо обучение и възможност за кариерно развитие;
• Работа на график;
• Конкурентни условия на труд и социални придобивки.

Ако тази обявя представлява интерес за Вас и вашият профил отговаря напълно на изискванията, можете да ни изпратите вашето CV. Ще се свържем само с одобрените по документи за интервю. Всички кандидати ще бъдат третирани в строга конфиденциалност.

CTeam е лицензиран от Националната агенция по заетостта, лиценз N 1881 / 18.05.2015 г.

Град: Пловдив

Телефон: 0884 623 954

Имейл: office@cteam.bg

Лице за контакти: Деница Узунова