Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Продавач-консултант в спортен магазин

Обява за работа в София за "Продажби", публикувана на 27.07.2018 , разгледана 1318 пъти

Нашият клиент е един от първите специализирани магазини в страната, дистрибутор на световно известни марки, свързани със спорта и туризма. Поради увеличаване обема на работа търсим продавач - консултант за новооткрит търговски обект.

Основни задължения и отговорности:
-Приветливо и учтиво посрещане на клиентите;
-Информиране и консултиране при избор на продукт;
-Поддържане на изряден търговски вид на обекта, оформяне и подредба на артикулите;
-Работа с касов апарат и ПОС терминал.

Изисквания:
-Отлични комуникативни умения;
-Завършено средно образование;
-Приветлива, усмихната и отговорна личност.

Компанията предлага:
-Дългосрочна заетост;
-Гарантирано месечно възнаграждение;
-Увеличение на заплатата след изпитателния срок.
В случай, че нашето предложение Ви интересува, не се колебайте да ни изпратите актуална автобиография.

Нашите услуги към кандидатите са безплатни. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
-да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
-да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

Град: София

Телефон: +359877788944

Имейл: evtimova@humancapitalstores.com

Лице за контакти: Йорданка Евтимова