Обяви за работа от bg-rabota.com

ГЕРМАНИЯ, ЕРКЕЛЕНЦ пакетиране на готови храни; Некфалифицирани работници

Обява за работа в София за "Производство", публикувана на 10.05.2018 , разгледана 3402 пъти

НЕАКТИВНА
ГЕРМАНИЯ, ЕРКЕЛЕНЦ
пакетиране на готови храни
ДВЕ ДВОЙКИ - СЕМЕЙСТВА ИЛИ ПРИЯТЕЛИ, Некфалифицирани работници, заети в пакетирането на готови храни

Работни условия и заплащане
Задължения:
Задачи, възлагани ден за ден, включващи,но неограничаващи се до:
• Работа на продуктова линия
• Закачане на колбаси на куки
• Пакетиране на готови храни
• Сортиране на хранителни продукти в продуктова линия за пакетиране
• Пускане на опаковки през машината и запечатване
• Поставяне в кутии и транспортиране на всички пакетирани храни
• Метене на пода, почиствани миене на кутиите и продуктовата техника
• Дръжте мениджмънта в течение на всички проблеми
• Екипна работа
• Внимание към детайлите при изпълнение на задачите
• Спазване на правилата за безопасност в работата
• Поддържане на чисто и безопасно работно място
Трудов договор:
• Немски трудов договор
• Постоянен трудов договор
• Пълно работно време
• Работа на смени – дневна и нощна смяна
Брой на часовете за седмица:
• 40 часа минимум
• Макс. 10 часа на ден
• До 50 часа, зависи от мотивацията на работника
• Работи се от понеделник до петък
Заплащане:
• 10,46 Евро на час / при изпълнение на стандартната задача – пакетиране на готова храна/
• 9.23 Евро на час / пропорционално на извършената работа при изпълнение на стандартните задачи - метене на пода, почистване и миене на кутиите и продуктовата техника
• Възможна е работа на различни работни места, определяни от супервайзора
• Плащане по банкова сметка на работника до 20-то число на месеца
• Възможен е аванс в брой
Храна:
• Столова храна по време на работа
• Изхрананване за собствена сметка в извън работно време
Настаняване:
• Хотел, в близост до работното място
• 1-2-ма човека в стая, 3-ма човека в голяма стая
• Баня, кухня
• 210 Евро с включени консумативи, плащани от работника
• Пеша около 5 минути до фабриката
Задължителни изисквания:
• Мотивирани и дисциплинирани работници
• За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.

Заплащане: по договаряне

Град: София

Телефон: 029449280; 029448795; 0889433365

Имейл: info@anonsagency.com

Лице за контакти: Александра Джонгова