Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Junior Buyer / без опит/

Обява за работа в София за "Продажби", публикувана на 23.04.2018 , разгледана 1420 пъти

Human Capital Store търси Junior Buyer. Нашият клиент е българска козметична компания, която предлага работно място подходящо за студенти или кандидати без трудов опит. Опитът на подобна позиция не е задължителен, но комуникацията, умението и желание за преговори са съществена част от тази работа.

Основни задължения и отговорности:
-Преговори с чуждестранни доставчици
-Сключване на сделки
-Добри комуникационни умения

Изисквания:

-Умения за работа с Outlook; Word; Excel
-Комуникативност и решителност
-Проявяване на самостоятелност и решаване на проблеми
-Отлична организация на ежедневни задачи
-Много добър говорим и писмен Английски език
-Възможност за поемане на командировки в чужбина /до 5 командировки годишно, всяко служебно пътуване до 5 дни/

Компанията предлага:

-Приятна и динамична среда на работа
-Заплата съставена от две части /основна + бонус при всяка сключена сделка/
-Безплатна консумация на напитки на работното място
-Комуникация с международни доставчици

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Град: София

Телефон: 0877788944

Имейл: evtimova@humancapitalstores.com

Лице за контакти: Йорданка Евтимова