Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Продавач-консултант

Обява за работа в София за "Продажби", публикувана на 30.01.2018 , разгледана 1801 пъти

Human Capital Store търси да назначи продавач консултант за търговски обект в гр. София - Сердика център.
Нашият клиент е ексклузивен представител на модерна марка силиконови обувки и чанти,новост на българския пазар. Всички артикули са сладко ароматизирани.

Основни задължения и отговорности:

-Приветливо и учтиво посрещане на клиентите;
-Информиране и консултиране при избор на продукт;
-Поддържане на изряден търговски вид на обекта,оформяне и подредба на артикулите;
-Работа със складова програма ,издаване на касови бележки и отчитане на продажбите;
-Проследяване наличността на склада и подаване на заявки за доставка.

Изисквания:

-Желание за дългосрочна работа;
-Завършено основно образование;
-Опит на подобна длъжност се счита за предимство.

Компанията предлага:

-Регулярни смени по график( 2 работни дни по 12 часа,2 почивни дни);
-Гарантирано месечно възнаграждение;
-Фиксиран бонус към основната заплата.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014
Услугите ни към кандидатите са безплатни.
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Град: София

Телефон: 024172723

Имейл: office@humancapitalstores.com

Лице за контакти: Мирослава Николова