Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Специалист дървообработка

Обява за работа в Пловдив за "Производство", публикувана на 19.12.2017 , разгледана 1564 пъти

Hi Level е бързо развиваща се фирма, която се занимава с проектиране, производство и инсталации на професионални озвучителни системи за сцени, зали и клубове, както и монтаж на професионално осветление, мултимедия, LED и други.

Във връзка с разширяване на дейността ни, търсим Специалист дървообработка

Основни функции и задължения:

- Изработка на детайли от дърво за производството на професионални тонколони
- Грундиране и боядисване на готовите дървени кутии
- Участва пряко в производствения процес , съобразно установената технология.
- Разкроява,рендосва,профилира и сглобява детайлите.
- Отговаря и следи за спазване качеството на продукцията,за правилното й съхранение и най-целесъобразното й разположение в производственaта база
- Отговаря за изпълнението на поръчките в определения срок и качественото изпълнение и монтаж на продукцията

Изисквания:

- Средно специално или средно образование по специалността.
- Работа в екип
- Отговорна и динамична личност.

Предимства:

- Техническо образование
- Понятие от електроника и по-специално озвучителни системи
- Опит с дървообработващи машини

Фирмата предлага много добри условия на труд , почасова заетост и мотивиращо възнаграждение.
Възможност за професионален растеж и постоянна работа.

С лицето ще бъде сключен трудов или граждански договор.

Град: Пловдив

Телефон: 0899132769

Имейл: info@hilevel.bg

Лице за контакти: Иван Цанов