Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Продуктов мениджър/и

Обява за работа в София за "Биотехнологии и Фармация", публикувана на 12.10.2017 , разгледана 1780 пъти

Human Capital Store търси енергични, комуникативни и мотивирни личности - за наш клиент, чиято основна дейност е внос и разпространение на хранителни добавки. Компанията се разраства бързо и предложението е подходящо за проактивни специалисти, които обичат предизвикателствата и желаят да приложат опита си на новооткрита позиция:

ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР/И

Основните отговорности и задължения включват:

- Изготвяне на маркетинг план и бюджет
- Провеждане на работни срещи с колеги и партньори
- Изготвяне, организиране и провеждане на продуктови обучения
- Супервизия и координиране на медийни проекти
- Изготвяне на презентации за участие в конференции и конгреси
- Отлично познаване на продуктовата гама, за която ще отговаря
- Директно сътрудничество с международни специалисти

Изисквания:

- Минимум 2 години стаж на подобна длъжност
- Опит в разработването на маркетингова стратегия
- Познаване на аптечния пазар
- Самостоятелно организиране на работния процес
- Отлично владеене на английски език (писмено и говоримо)
- Възможност за бизнес пътувания

Клиентът ни предлага възможност за усъвършенстване и професионално развитие, мотивиращи условия на труд.

В случай, че нашето предложение Ви интересува, не се колебайте да ни изпратите актуално CV.

Нашите услуги към кандидатите са безплатни.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

Град: София

Имейл: mnikolova@humancapitalstores.com

Лице за контакти: Мирослава Хаджийска